•  
  • Zaprezentuj Klientom dynamiczne zmiany zacienienia i wzrost roślin
  • Wypróbuj najchętniej kupowany profesjonalny program do projektowania ogrodów w Polsce
  • Projektuj swobodniej dzięki największej w Polsce bazie ponad 7000 roślin
  • Zachwycaj Klientów zmianami sezonowymi ogrodów o każdej porze roku
  • Zaproś Klientów na wirtualny spacer po ogrodzie
  • Projektuj szybciej dzięki wyjątkowej formule programu 4 w 1: rzut 2D, wizualizacja 3D, projekt techniczny i kalkulacja

Gardenphilia sponsorem Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu

W dniach 14-15 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych w Gdańsku, odbył się finał VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu. Gardenphilia.com ufundowała nagrody dla zwyciezców konkursu.

W dniach 14-15 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych w Gdańsku, przy ul. Czyżewskiego 31, pod honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Gdańska, odbył się finał VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu. Hasłem tegorocznego konkursu była „Ogrodowa gra terenowa". Nadrzędnym celem Konkursu było zainspirowanie młodzieży, uczniów kształcących się w zawodzie technik architektury krajobrazu, do tworzenia nowatorskich rozwiązań zagospodarowania terenów zieleni. W tym roku zaprasiliśmy młodych architektów krajobrazu do udziału w ”ogrodowej grze terenowej”.

Proponowana przez nas tematyka była próbą przeniesienia popularnych dziś w wielu miastach „gier terenowych” do ogrodu przy jednoczesnym propagowaniu idei ekologicznego i aktywnego stylu życia. Ponad 30 drużyn z całej Polski na terenie zabytkowego parku Ludolphino rozegrało ”ogrodowy mecz” o puchar! Natomiast w konkurencji indywidualnej blisko 100 najlepszych uczniów z techników z całego kraju walczyło o indeksy na kierunek architektura krajobrazu w Sopockiej Szkole Wyższej i Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi oraz o wiele innych cennych nagród. Zmaganiom konkursowym towarzyszyły ciekawe warsztaty i wykłady z zakresu architektury krajobrazu.

Konkurs okazał się świetną formą łączącą ze sobą elementy zabawy i rywalizacji z dydaktyką związaną z ochroną środowiska i kształtowaniem terenów zieleni. Cieszymy się, że jako sponsor nagród dla uczestników konkursu, Gadrenphilia.com wzięła udział w tym interesującym przedsięwzięciu.

 logo 
     
   ul. Sarmacka 10B / 23,
   02-972 Warszawa
   NIP 951 233 11 76
   KRS 0000376054
   REGON 142 749 340

   

 

Lokalizacja

GARDENPHILIA

WSPARCIE

SIEĆ