•  
  • Zaprezentuj Klientom dynamiczne zmiany zacienienia i wzrost roślin
  • Wypróbuj najchętniej kupowany profesjonalny program do projektowania ogrodów w Polsce
  • Projektuj swobodniej dzięki największej w Polsce bazie ponad 7000 roślin
  • Zachwycaj Klientów zmianami sezonowymi ogrodów o każdej porze roku
  • Zaproś Klientów na wirtualny spacer po ogrodzie
  • Projektuj szybciej dzięki wyjątkowej formule programu 4 w 1: rzut 2D, wizualizacja 3D, projekt techniczny i kalkulacja

Gardenphilia.com Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu

Gardenphilia DESIGNER na Wystawie Zieleń To Życie

Z satysfakcją informujemy, że Gardenphilia, została Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu (sobota 3 września) w ramach 24 Międzynarodowej Wystawy Zieleń To Życie 2016. W tym roku gościem specjalnym będzie Luc Behar-Bannelier - twórca 2000 hektarowego zespołu zieleni Disneyland Paris - najsłynniejszego parku rozrywki w Europie. Jednocześnie zapraszamy na nasz wykład pt. "Wizualizacja projektów - najnowsze możliwości i praktyczne zastosowania programów do projektowania zieleni", który poprowadzimy w sobotę 3 września 2016 o godzinie 11.30, jako Oficjalny Partner Dnia Architekta Krajobrazu.

Podczas prezentacji omówimy najnowsze rozwiązania w zakresie wizualizacji projektów, jakie oferują najpopularniejsze programy do projektowania ogrodów i terenów zielonych. Szczególny nacisk położymy na praktyczną stronę zastosowania poszczególnych programów do wizualizacji zieleni. W tym celu porównamy główne grupy programów używanych do wizualizacji pod kątem ich zastosowania - czyli do jakich rodzajów wizualizacji nadają się w praktyce poszczególne programy i jakie opcje wymiany danych oferują (import i eksport plików). Przyjrzymy się łatwości obsługi poszczególnych programów - a co za tym idzie kosztom i czasowi szkolenia, jaki jest niezbędny do opanowania ich obsługi oraz porównamy koszty zakupu licencji oraz stosunek możliwości wizualizacji do ceny poszczególnych programów.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszej firmy na 24 Międzynarodowej Wystawie Zieleń To Życie 2016 w dniach 1-3 września 2016 w hali nr 3 stoisko nr 190. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z wyjątkowymi możliwościami najnowszej wersji naszego programu do projektowania i wizualizacji zieleni Gardenphilia DESIGNER 2.1.

Miejsce: CENTRUM EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa Dni dla profesjonalistów: czwartek (1 września) i piątek (2 września) - godziny otwarcia: 9:00-18:00. Wstęp bezpłatny po rejestracji. Sobota (3 września) - Dzień Architekta Krajobrazu - godziny otwarcia: 9:00-17:00.

Więcej informacji:

http://zielentozycie.pl/pl/konferencje/dzien-architekta/program-dak.html

http://www.zielentozycie.pl/

 logo 
     
   ul. Sarmacka 10B / 23,
   02-972 Warszawa
   NIP 951 233 11 76
   KRS 0000376054
   REGON 142 749 340

   

 

Lokalizacja

GARDENPHILIA

WSPARCIE

SIEĆ