•  
  • Zaprezentuj Klientom dynamiczne zmiany zacienienia i wzrost roślin
  • Wypróbuj najchętniej kupowany profesjonalny program do projektowania ogrodów w Polsce
  • Projektuj swobodniej dzięki największej w Polsce bazie ponad 7000 roślin
  • Zachwycaj Klientów zmianami sezonowymi ogrodów o każdej porze roku
  • Zaproś Klientów na wirtualny spacer po ogrodzie
  • Projektuj szybciej dzięki wyjątkowej formule programu 4 w 1: rzut 2D, wizualizacja 3D, projekt techniczny i kalkulacja

Dlaczego warto wybrać Gardenphilia DESIGNER?

Gardenphilia DESIGNER to najchętniej kupowany profesjonalny program do projektowania i wizualizacji zieleni w Polsce. Aplikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla firm i osób zajmujących się zawodowo projektowaniem ogrodów i terenów zieleni.

Najnowsza wersja programu 2.0 została stworzona przy udziale pracowników naukowych oraz praktyków architektów krajobrazu z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni.

Gardenphilia DESIGNER 2.0 posiada największą na rynku bazę roślin z polskich szkółek wraz ze zmianami sezonowymi - ponad 7 000 gatunków.

Program, dzięki formule 4 w 1, umożliwia jednoczesne tworzenie projektów 2D, wizualizacji 3D, projektów technicznych i kosztorysów oraz posiada unikatową na rynku możliwość prezentacji wyglądu zmian sezonowych zieleni o dowolnej porze roku.

Inne interesujące funkcje to prezentacja wzrostu roślin oraz dynamiczna wizualizacja zmian zacienienia ogrodu.

Program daje możliwość importu plików 3D z programu Sketchup i innych programów do modelowania w formacie DAE i 3DS.

Program Gardenphilia DESIGNER 2.0 jest dostępny w polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz litewskiej wersji językowej i pracuje pod systemem operacyjnym Windows 7,8,10 i Mac OS X.

 

Wersja profesjonalna aplikacji umożliwia jednoczesne przygotowanie każdego projektu koncepcyjnego i technicznego w rzucie z góry oraz wizualizacji 3D ze zmianami sezonowymi. Program automatycznie generuje listę roślin i materiałów zamieszczonych w projekcie.

 

Prezentacja projektu w widoku koncepcyjnym.

 

Projekt techniczny nasadzeń roślinnych w programie Gardenphilia DESIGNER. Program automatycznie generuje listę roślin oraz umożliwia szybki podgląd liczb porządkowych roślin i włącznie etykiet z łacińską lub polską nazwą na projekcie.

 

Przykładowe koncepcje.

 

 

więcej o obecnych i nowych funkcjach programu w zakładce DESIGNER

 

 logo 
     
   ul. Sarmacka 10B / 23,
   02-972 Warszawa
   NIP 951 233 11 76
   KRS 0000376054
   REGON 142 749 340

   

 

Lokalizacja

GARDENPHILIA

WSPARCIE

SIEĆ