•  
  • Zaprezentuj Klientom dynamiczne zmiany zacienienia i wzrost roślin
  • Wypróbuj najchętniej kupowany profesjonalny program do projektowania ogrodów w Polsce
  • Projektuj swobodniej dzięki największej w Polsce bazie ponad 7000 roślin
  • Zachwycaj Klientów zmianami sezonowymi ogrodów o każdej porze roku
  • Zaproś Klientów na wirtualny spacer po ogrodzie
  • Projektuj szybciej dzięki wyjątkowej formule programu 4 w 1: rzut 2D, wizualizacja 3D, projekt techniczny i kalkulacja

Gardenphilia na konferencji Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu

Wraz z SAK zapraszamy na 13 edycję konferencji z cyklu „Współczesna architektura krajobrazu - trendy, technologie i praktyka" (WAK) pod hasłem Mistrzowie holenderskiego krajobrazu (WAK13). Konferencja odbędzie się 18 listopada w Warszawie (EXPO XXI).

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz skorzystania z oferty specjalnej dla uczestników konferencji - rabatu 10% na zakup najnowszej wersji najpopularniejszego w Polsce programu dla architektów krajobrazu Gardenphilia DESIGNER 2.1 oraz szkolenia o wartości 400 zł netto wliczonego w cenę programu. Ze szkolenia można skorzystać w ciągu 6-ciu miesięcy od zakupienia programu.

Krajobraz Holandii zmienia się. Po dekadach przekształceń i silnej ingerencji w przestrzeń nastąpił zwrot ku naturze. Widać to również w miastach - w zadbanych i pomysłowo zaprojektowanych parkach i skwerach spotyka się pozostawione sobie naturalne zarośla, pnie uschłych drzew i roślinność ruderalną. Dużą popularnością cieszą się, modne ostatnio, nasadzenia bylinowe - bardzo atrakcyjne i wbrew pozorom niedrogie w utrzymaniu. Jednocześnie kraj ma bardzo wyśrubowane normy dotyczące pielęgnacji terenów zieleni, które np. zakazują stosowania środków chemicznych do zwalczania chwastów. 

O tym wszystkim oraz o nowych trendach w zarządzaniu projektami oraz zespołem podczas konferencji opowiedzą goście - przedstawiciele czołowych holenderskich firm wykonawczych oraz biura projektowego Copijn z Utrechu. Program konferencji powstał przy współudziale holenderskiego stowarzyszenia branżowego VHG, a patronat nad konferencją objęła Ambasada Królestwa Niderlandów.

Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji: http://www.sak.org.pl

 logo 
     
   ul. Sarmacka 10B / 23,
   02-972 Warszawa
   NIP 951 233 11 76
   KRS 0000376054
   REGON 142 749 340

   

 

Lokalizacja

GARDENPHILIA

WSPARCIE

SIEĆ