Rzut z góry i projekt techniczny

Projektuj szybko i wygodnie dzięki jednoczesnemu rysowaniu oraz prezentacji projektu ogrodu w widoku koncepcyjnym lub technicznym. Nasz profesjonalny program do projektowania ogrodów i zieleni daje Ci możliwość włączenia liczb porządkowych roślin oraz etykiet z łacińską lub polską nazwą w zależności od Twoich potrzeb.

Spektakularna wizualizacja 3D

Korzystaj z renderowanej w czasie rzeczywistym wizualizacji 3D oraz z opcji wyboru rodzaju widoku. Zaproś Klientów na wirtualny spacer po ich ogrodzie i zachwyć ich spektakularnymi wizualizacjami, dzięki nowym możliwościom naszego profesjonalnego programu do projektowania ogrodów i zieleni. .

Największa na rynku biblioteka ponad 7000 roślin

Projektuj swobodnie dzięki naszej największej na rynku bibliotece ponad 7000 roślin z oferty polskich szkółek ze zmianami sezonowymi. Korzystaj z możliwości wyszukiwania według nazwy.

Wyjątkowe zmiany sezonowe wyglądu roślin

Zaprezentuj płynne zmiany sezonowe wyglądu roślin w projekcie ogrodu o dowolnej porze roku. Ta unikatowa na rynku funkcja naszego profesjonalnego programu do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni zachwyci Twoich Klientów.

Niepowtarzalne ręcznie malowane tekstury

Wykorzystaj unikatową bibliotekę ręcznie malowanych tekstur roślin. Stale powiększamy ich liczbę, aby wizualizacje projektów za każdym razem robiły niepowtarzalne wrażenie na Twoich Klientach.

Symulacja zacienienia ogrodu

Reguluj precyzyjnie zmianę kierunku padania światła dla uzyskania spektakularnych efektów w projektach ogrodów i zieleni. Masz do dyspozycji płynną symulację zacienienia w rzucie 2D i wizualizacji 3D.

 

Import plików 2D i 3D

Projektuj z wykorzystaniem wbudowanych bibliotek producentów z elementami 3D. Importuj pliki 2D (JPG, GIF, PNG) oraz pliki 3D z programu Sketchup i innych programów do modelowania w formacie DAE i 3DS.

Import materiałów (wkrótce)

Import własnych materiałów w plikach JPG, PNG i GIF. Biblioteka materiałów zawiera kilkadziesiąt domyślnych tekstur.

Szybkie modelowanie terenu

Zmieniaj szybko i wygodnie wygląd ukształtowania terenu w projekcie ogrodu dzięki nowemu modułowi modelowania powierzchni. Korzystaj z trzech nowych, intuicyjnych narzędzi kształtowania terenu: tworzenia nasypów ziemnych, tworzenia wykopów w terenie oraz tworzenia tarasów ziemnych.

Nowy edytor roślin (wkrótce)

Nowy edytor roślin pozwala na samodzielne ustawienia parametrów tekstury i kolorystyki rośliny.

Automatyczna kalkulacja kosztów

Obliczaj łatwo koszty projektu na podstawie generowanej automatycznie listy użytych materiałów lub materiału roślinnego. Wykorzystaj możliwość wysłania zapytań ofertowych do producentów bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Nowy super wydajny silnik 3D

Twórz błyskawicznie projekty i wizualizacje 3D ogrodów i zieleni dzięki nowemu silnikowi graficznemu wspomaganemu sprzętowo, umożliwiającemu nawet 1000 razy szybszy rendering.

Zintegrowana z programem oferta producentów

W naszym programie do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni możesz łatwo wygenerować listę elementów użytych w projekcie ogrodu wraz z pozycjami pochodzącymi bezpośrednio z oferty producentów.